Anasayfa
22 Nisan 2021 ( 2170 izlenme )
Reklamlar

Çiller

Kulisleri sallayan iddia 

Çiller'e Sürpriz görev geliyor iddiası b'akın hangi bakanlık verilecek...

>>>


Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan 2023 yılına yeni daha g’üçlü bir kadro ile gitme konusunda kararlı duruşu ile kulislerde kabine değişiklikleri konuşulur hale geldi içişleri Bakanı Süleyman Soylu S’avunma Bakanı Hulusi Akar ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dışındaki kimsenin koltuğunun garanti olmadığını dile getiren uzmanlar kabine değişikliğinin birkaç gün içerisinde açılacağını iddia ettiler

TANSU ÇİLLER’E DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI İDDİASI

AK Parti dün 7. Olağan Kongresi’ni yaptı ve parti yönetiminin yüzde 45’i değişti. AK Parti’de k’an değişimini dünkü kongre ile tamamlayan Reisi Cumhur Erdoğan’ın bugün de Kabine’de değişiklik yapması bekleniyor. Ankara kulislerinde Tansu Çiller i’ddiaları gündeme geldi. Bir Büyükşehir Belediye Başkanı’nında bakan olacağı iddia ediliyor.

DEĞİŞİM BİRKAÇ GÜNE AÇIKLANACAK

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün yeni kabineyi açıklayacağını belirtti. Selvi “Erdoğan dün kongreyi yapıp, partiyi belirledi. Bugün ise kabineyi açıklaması bekleniyor. Bakanlarda değişim var mı? Elbette var. Hatta kongreden sonra bazı bakan isimleri konuşulmaya başlandı” dedi.

Tansu Çiller Dışişleri Bakanı mı oluyor?

MAK Araştırma’nın sahibi ünlü anketçi Mehmet Ali Kulat’tan ise b’omba bir Tansu Çiller iddiası geldi. KRT Tv canlı yayınında konuşan Kulat İlk kez söylüyorum. Kesin niteliğinde verilmiş bir bilgi değil ama eski bir başbakanın önümüzdeki günlerde dışişleri bakanı olması gibi bir ihtimal var. İsim de söyleyeyim; Tansu Çiller bu görev için konuşuluyor dedi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Garip' filminin Fatoş'u Ece Alton yıllar sonra ortaya çıktı Annesi ile şaşırtan derecede benzer başka ünlüler de var Bakan Soylu canlı yayında duyurdu! Tam kapanma devam edecek mi? Umrede kalbi durdu uyandığında elinde bu yazı vardı! Görünce şok olacaksınız!