Anasayfa
08 Eylül 2021 ( 2424 izlenme )
Reklamlar

Yunan

Türkiye büyüyüp g’üçlendikçe yerli ve Milli olarak S’avunma sanayi ürünlerini kullandıkça dış g’üçler iktidarı devirmek için ellerindeki bütün kartları oynar hale geldi Türkiye’den kat be kar küçük olan asla bizle yarışacak konumda olmayan Yunanistan’a her türlü desteği vererek Türkiye’yi dize getireceklerini zannedenler birkez daha yanıldı Türkiye’nin savunma sanayiindeki bu başarısı ise Yunanistan’a p’anik yaşatmaya devam ediyor.

TÜRK S’İHALARINDAN YUNANİSTAN’A D’ARBE GELDİ

Son olarak Yunan basınında Türk İnsansız hava araçları ile Yunan helikopteri arasında yaşanan bir olayın iddiası ortaya atıldı Türk s’ihaları faaliyetlerini d’üşmanca olarak yorumlayan bir Yunan televizyonu, Doğu Ege’de bir Türk s’ihasının Yunan helikopterini düşürmeye çalıştığını anlattı.

TÜRK İHA’SI NEREDEYSE ÇARPIYORDU”
Stüdyoda korkuyla anlatılarak ortaya atılan iddiada şu ifadelere yer verildi;
Şimdi Ege’deki Türk p’rovakasyonlarına ve kanalımızın bugün açıkladığı meçhul bir olaya geçelim.

Yunan helikopteri ile Türk insansız hava aracı neredeyse çarpışıyordu.

O’lay yakın zamanda Doğu Ege’de yaşandı. Yunan helikopteri eğitim uçuşu yapmak için, Yunan fırkateyninden gece görüş ekipmanları gece vakti havalandığında 500 metre civarına yakın bir mesafede bir Türk s’iha gördüler Büyük bir S’İHA değildi. Ama önlerinden geçebilecek kadar büyüktü.

“BİRKAÇ KEZ TEKRARLANDI”
Bu bir kere olmadı iki kere oldu ve Türk İnsansız aracı tekrar geldi, önlerinden geçti. Helikopterlerin deneyimli operatörleri gerekli tüm işlemleri yaparak, fırkateyne haber verdi ve gemiye geri döndü Bu olay geceleri alçak irtifada s’ihaların ne kadar t’ehlikeli olabileceğini gösteriyor Türkler orada sadece S’ihalarla ile pilot olmadan oldukları için, bizim pilotlarımızın hayatını t’ehlikeli hareketlerle riske atıyorlar dediler Aynı Türk S’ihalarının donanma tatbikatı sırasında Yunan gemilerinin üzerine uçtuğunu not etmeliyiz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

deşifre Mutluluğun anlamını öğrenmiş yalnız bir hanımın hikayesi sır BÖYLE SAPKINLIK GÖRÜLMEDİ.. Canlı yayında büyük kavga çıktı.. Sevgilisi eşi ve karısı.. Hem de 3 ü birlikte.. Akıl alır gibi değil... AYRINTILAR =>>