Anasayfa
02 Nisan 2022 ( 5715 izlenme )
Reklamlar

Beklemediği cevap geldi...

Ümit Özdağ'a Beklemediği cevap geldi...

>>>
 S’eçimlerdeki en büyük vaatlerinden birinin “Suriyelileri ülkesine göndermek” olduğunu belirten Zafer P’artisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Esenyurt’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Suriyeli bir gençle yaşadığı diyalog dikkat çekti. Özdağ’ın “Sizin topraklarınıza dönmenizi sağlayacağız” dediği genç, “İnşallah” yanıtını verdi.

SİZİ GÖNDERECEĞİZ DİYEN ÜMİT ÖZDAĞA CEVAP VERDİ

Türk s’iyasetine yeni katılan p’artiler arasında yer alan Zafer P’artisi, iktidara gelmeleri durumunda Suriyelilerin ülkelerine gönderileceğini açıkladı. Bu vaadi nedeniyle iktidar ve Deva P’artisi c’ephesiyle tartışma yaşan Zafer P’rtisi, konuyla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

ESENYURT’U ZİYARET ETTİ
Genel Başkan Özdağ, son olarak yabancı uyrukluların yoğunlukta olduğu İstanbul’un Esenyurt ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu. Türk vatandaşlardan Suriyeli sığınmacılar ile ilgili olarak ş’ikayet olduğunu belirten Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Esenyurt sakini, ‘Bıktık artık Suriyelilerden, kurtarın bizi’ diyor” ifadelerini kullandı.

SURİYELİ GENÇ İLE DİKKAT ÇEKEN DİYALOG
Ümit Özdağ’ın ziyareti sırasında Suriyeli bir genç ile sohbeti de dikkat çekti. Suriyeli gence “Sizin topraklarınıza geri göndereceğiz diyen Özdağ’a Suriyeli genç “İnşallah” diye yanıt verdi. Özdağ gence “Suriye’ye gittikten sonra turist olarak geri gelirsin” dedi. Genç buna da “İnşallah” yanıtını verdi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AMAN DİKKAT .Üçü Bir Arada Kahve Adında Zehir Tehlikesi Bu kadın defnedilemez... Çok iyi oyuncuydu, üzüldüm! >> Lübnan'ın en zengin insanı Eymen Bistani,