Anasayfa
11 Mart 2022 ( 6504 izlenme )
Reklamlar

böyle deşifre oldu

Imamoğlu Acun ve Kemal planı böyle deşifre oldu


>>>>
Türkiyemizi k’ana bulamak isteyenler boş durmuyor gece gündüz h’ain p’lanlar kuruyorlar bunlardan biri daha d’eşifre oldu Geçtiğimiz aylarda yakalanan d’eaşın sözde Türkiye sorumlusu Kasım Güler itirafçı oldu. T’erörist Güler, Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Tv kanalı sahibi Acun Ilıcalı gibi isimlere s’uikast p’lanlarını bir bir anlattı


BİRÇOK İSME S’UİKAST PLANLAMIŞLAR

D’aeşin Türkiye sorumlusu” olduğu iddia edilen Kasım Güler’in ‘Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu, Acun Ilıcalı, A’leviler ile İ’ncirlik Üssü’ne s’aldırı p’lanladığını’ söylediği belirtildi Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, D’eaşın”Türkiye Vilayeti” sorumlusu olmak iddiasıyla tutuklanan Ebu U’same el Türki” kod adlı Kasım Güler hakkında d’ava açtı. d’avanın eklerinde

M’itin 15 Haziran 2021’de t’erörden arananlar listesinde kırmızı kategoride yer alan Kasım Güler’i Suriye’den Türkiye’ye yasa dışı yollarla geçmeye çalışırken yakalamıştı.

İtirafçı oldu, s’aldırı p’lanlarını anlattı
Dava dosyasının eklerinde Kasım Güler’in 74 sayfalık ifadesi yer aldı. Etkin pişmanlık h’ükümlerinden yararlanarak itirafçı olan Güler, s’elefi düşünceyle kayınpederi vasıtasıyla tanışmasının ardından 2008 yılında İslami C’ihat Birliği içerisinde faaliyet yürüttüğünü ve Afganistan’a gittiğini kaydetti.

Kılıçdaroğlu’na s’aldırı talimatı Nusret Yılmaz’dan
2017’de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet Yürüyüşü sırasında Kocaeli’nde bir d’eaş üyesi, araçla s’aldırı girişimi yapmak isterken yakalanmıştı. Kasım Güler’in ifadesinde bu o’layın ayrıntıları da anlatıldı:

Ilıcalı ve İmamoğlu’na s’uikast
D’eaşin Türkiye sorumlusu Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ö’rgütün s’uikast p’lanladığını da i’tiraf etti. 2020 yılında Hattap kod adlı Ömer’in TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı’ya yönelik bir e’ylem yapmak istediğini kendisine bildirdiğini anlatan Güler, şunları aktardı:


“Talebi olumlu değerlendiren Şahap Variş, bir de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekem İmamoğlu’na s’ilahlı s’aldırada bulunması talimatı verdi Acun Ilıcalı’nın yüksek seviyede korunması, Ekem İmamoğlu’na yapılacak e’ylemin medyaya düşmesi nedeniyle bu e’ylemleri gerçekleştiremediğinini açıkladı

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ünlü Sanatçının Kizı Cınsiyet Değiştiriyor Çok yazık.iste son hâli Survivor Öykü bakın kim çıktı! Çok şaşıracaksınız.. AYTEN KOÇAK "İki bacağı kesik sümüklü Sülo'nun bile evlenmediği kadın"