Anasayfa
16 Nisan 2021 ( 8348 izlenme )
Reklamlar

Burak sergen

Son Dakika 

Yoğun bakımdaydı Burak Sergen  

>>>>


Burak Sergen'in sağlık durumu ile ilgili yeni örnek! Akciğerlerindeki enfeksiyon tedavi nedeni ve durumu ciddiyetini koruyan oyuncu Burak Sergen ile ilgili nişanlısı Nihan Ünsal'dan geldi.Kanal D'de kayıt gelen 'Sadakatsiz' dizisinde 'Haluk' karakterine hayat veren Burak Sergen geçtiğimiz pazartesi akşamı evinde fenalaşınca hastaneyeıldı. Solunum güçlüğü 60 kazanan, yoğun bakıma verildi. 

 

Habertürk'te yer alan habere göre; Doktorlardan gelecek iyi haberleri gelecek bekleyen Burak Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal, "Kendisinin bir yazışma yok, stabil. Yeniden yapılan koronavirüs testleri negatif çıktı. Tedavisi yoğun bakımda devam ediyor" açıklamasını yaptı.

 

BURAK SERGEN KİMDİR?

 

9 Şubat 1961 tarihinde Ankara'da doğan Burak Sergen, sanatçı Semih Sergen'in oğlu ve Toprak Sergen'in ağabeyidir. 1984 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olduktan sonra staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu'nda yaptı. Staj sonrası Ankara Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Halen Devlet Tiyatroları'ndaki görevine devam etmektedir.

 

Konya Selçuk Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Ankara Devlet Konservatuvarı'nda görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca televizyon ve sinema filmlerinde oynadı. Sergen; 'Kara Sevda', 'Çukur' ve 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' gibi yapımlarda boy gösterdikten sonra Kanal D'nin fenoman dizisi 'Sadakatsiz' ile izleyici karşısına çıkıyor.

Gazete Vatan Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

3 rahibe kilisiye giderlerken CERRAHİ İŞLEME SON! SUYU 10 YAŞ GENÇLEŞTİRİYOR! YÜKSEK ŞEKERİ DÜŞÜRÜR, KİLO VERDİRİR! Haber Deli Dedikleri Adam Veli Çıktı. Hikâyenin Devamı