Anasayfa
31 Ocak 2022 ( 5214 izlenme )
Reklamlar

Çok zor günler geçiren Ece Erken'nin doktorundan açıklama "Kalbi durabilir".. AYRINTILAR

Seren Serengil’den Ece Erken açıklaması: Doktoru ‘kalbi durabilir’ diyerek yasakladı Sunucu Ece Erken'in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti ve cenazesi Rize'de toprağa verildi. Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünüm ardından zor günler geçiren Ece Erken hakkında Seren Serengil açıklamalarda bulundu..


Ece Erken'in Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz hafta sahibi olduğu restoranda uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili aranan şüpheliler yakalandı. Ünlü avukat, cumartesi günü memleketi Rize’de gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
Rize'de taziyelerin kabul edildiği tesise gelen Ece Erken, arkadaşlarına sarılarak ağladı. Eşinin fotoğrafının yer aldığı çerçeveyi taşıyan Erken, "Çok erken gitti. Onun yerine keşke ben ölseydim" diyerek gözyaşı döktü.
Eşinin tabutuna sarılan sunucuyu, arkadaşları güçlükle teskin etti. Camiye anne Hacer Mahmutyazıcıoğlu, bir kolunda oğlunun eşi Ece Erken, diğer kolunda ise oğlunun eski eşi Benan Kocadereli'nin eşliğinde geldi.
Beyaz TV'de Bircan Bali, Arto Dalga ve Seren Serengil’in sunumuyla ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' programında, Mahmutyazıcıoğlu cinayeti ve eşi Ece Erken'in son durumu hakkında çarpıcı yorumlar yapıldı.
Seren Serengil, "Şüpheliler yakalandıktan sonra Ece biraz sakinleşti. Korkunç bir şey. Bir kadın düşünün, kocasının ölümünü haberlerde canlı canlı izledi. Bu cinayetin tasarlandığı çok net ortada. Sürekli adres değişikliği yapmışlar. Emniyet bir kişi hariç hepsini eş zamanlı yakaladı. Adalet sistemi çalışıyor. O da yakalandığı zaman tamamen iş çözümlenecek" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hiç deneyen oldu mu? Adama ne oldu inanılmaz Karnına dıkkat edin >>> ASGARİ ÜCRETTE YENİ DÜZENLEME Mİ GELİYOR? BAŞ DÖNMESİ VERTİGO İÇİN ÇÖZÜMLER ÖLDÜRMEDİĞİ BİR TEK MİKROP VİRÜS BAKTERİ YOK