Anasayfa
18 Eylül 2021 ( 1222 izlenme )
Reklamlar

Doğduğun aya göre kişilik analizi >>>

OCAK: H-ırslı ve ciddi kişilik. Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever. Çok eleştirir. Akıllı ve planlı programlıdır. Çok çalışır ve üretkendir. Duyarlı ve derin hisleri olan biridir. İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir. A-ş-ırı dikkatlidir, bünyesi kuvvetlidir. Zor heyecanlanır. Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır. Çocukları sever, evcil ve sadık bir eş olur. Kolayca kıskanır. Sosyal yönden zayıftır.ŞUBAT: Somut şeylere önem verir. Değişkendir. Sessiz utangaç ve ağırkanlıdır. Kendine güveni pek yoktur. Dürüsttür. Özgürlüğüne düşkündür, bazen saldırganlaşır. Ke-sin olmayan işlerden hoşlanmaz. İnatçıdır, hayallerinin peşinden gider. Batıl inançlara eğilimlidir.

MART Çekici kişilik. Utangaç ve tutucu. Esrarengiz, cömert ve sempatik. Rahatına düşkün, duyarlı. Hizmet etmekten zevk alır, kolay sinirlenmez. Güvenilir, nezakete önem verir. İyi bir gözlemcidir. İn-ti-kamcıdır. Seyahat etmeyi sever, dikkat çekmeyi sever. Dekorasyona meraklıdır. Tempolu müzikleri sever, çok değişkendir.NİSAN: Aktif ve enerji doludur. Çabuk karar verip çabuk pişman olur, şefkatlidir. Mantığını dinler, diplomatiktir. İnsanları teselli etmeyi sever. Dostlarının sorunlarıyla yakından ilgilenir. Cesurdur. Maceraperesttir. Sevgisini ve ilgisini belli eder. Hafızası güçlüdür. Baş ve göğüs hastalıklarına eğilimlidir. MAYIS:

Sert yapılıdır. Kolay sinirlenir, kolay ilgi çeker. Fiziksel güzelliğe önem verir. Motivasyona ihtiyacı yoktur. Sistematik çalışır. Hayal kurmayı sever. İleri görüşlüdür. Kolay sakinleştirilir. Anlayışlıdır. Kulak ve boyun bölgesi hassastır. Edebiyat ve sanatla ilgilidir, evde oturmayı sevmez. Çocukları çok sever.

HAZiRAN: Aynı anda birden fazla şey düşünür. Nazik ve tatlı dillidir. Hassastır. Kararsızdır, komik ve eğlencelidir. Konuşkandır, kolay arkadaş edinir, kolay incinir. Gribe yatkın bünyesi vardır. Çok inatçıdır.-TEMMUZ:

İyi bir sırdaştır. Anlaşılması güç biridir. Aşırı gururludur. Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir. K-in tutmaz. Sempatiktir. Yalnız olmayı sever. Kolay öğrenir. Arkadaş sıkıntısı çekmez. Mide sorunları olabilir. Zor ikna olur. Ağır işleri sever.AĞUSTOS: Şakalaşmayı sever. Duyarlı ve ilgilidir. Ko-rkusuzdur. Liderlik özellikleri vardır. Ruhbilimle ilgilenir. Kolay provoke edilir. Dikkatli ve tedbirlidir. Ba-ğ-ımsızlığına düşkündür. Yol göstermeyi sever. Romantiktir.

EYLÜL: İyi bir konuşmacıdır. Sadık ve güvenilirdir. Detaylarla uğraşır. Sorumluluk almayı sever. Bilgi ve kültüre önem verir. İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı sever. Spor ve seyahati sever. İlişkilerinde seçicidir. Hislerini kendine saklar. EKİM:

Herkesle sohbet etmeyi sever. İlgi odağı olmak ister. Yalancılığı yapmacıklığı sevmez. Arkadaşlarına çok önem verir. Çabuk kırılıp çabuk toparlanır. B-encildir, kendiliğinden yardım teklif etmez. Başkalarının düşüncelerine önem verir. Duygusaldır. Kendine kolay güvenmez. Etrafindan çabuk etkilenir.

KASIM: Eğlenceli kişilik. İnsanları kolay etkiler. Çalışkan ve sorumluluk sahibi. Kontrolü ele almayı sever. Enerjik ve cevresini motive eden biridir. İyi bir liderdir. İçten ve yardımseverdir. Adil davranır. Sürprizleri sever. Hataları affetmez. İradesi güçlüdür. Derin duygularla sever. Herkesi olduğu gibi kabul eder. Sır saklamayı bilir. ARALIK:

Sadık ve cömerttir. Sabırsızdır. Birlikte vakit geçirmesi eğlenceli kişilik. Azimli, sosyal yönü kuvvetlidir. Dostlarını kendinden fazla düşünür. Kızgınlığı uzun sürmez. Sevildiğini hissetmek ister. Espri anlayışı gelişmiştir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Annesi ile şaşırtan derecede benzer başka ünlüler de var Meşhur fotoğraftaki "Gazeteci Çocuk" hayatını kaybetti RÜYASINDA Kİ SES, 'GEL BENİ ÇIKART AŞAĞIDAYIM' DEDİ ANKARA'DA BÜYÜK PATLAMA: ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLİYOR..