Anasayfa
02 Nisan 2022 ( 2464 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan bombasını patlattı

Hulki Cevizoğlu, "Bu kesin" deyip Erdoğan bombasını patlattı

>>>>

CNN Türk canlı yayınına bağlanan gazeteci Hulki Cevizoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bomba sözler geldi. "Adam doğru söylüyor keşke söylemese diyecekler" diyen Cevizoğlu, "Erdoğan bir dönem daha iktidarını garantiledi" ifadelerini kullandı.

Yeniakit  
Hulki Cevizoğlu, "Bu kesin" deyip Erdoğan bombasını patlattı
CNN Türk'te Başak Şengül'ün programına katılan gazeteci Hulki Cevizoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki sözleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Hulki Cevizoğlu "Erdoğan garantiledi" deyip şunları söyledi:

"Yok bir sanatçı geççek dedi yok 6 parti biraraya geldi. Dünya konjektürü o kadar hızlı değişiyor ki... Bu hükümet gidiyor denirken Erdoğan dış politika ve enerji bazında çok büyük atılımlar yaparak (şimdi bir çok kişi adam doğru söylüyor keşke söylemese diyecekler) ama onların ellerindeki tüm kozları yok etmiş oldu. Erdoğan hakkaten bütün bu yaptıkları ve yapacağını söyledikleri ile iktidarını bir dönem daha garantilemiş oldu." 

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gözler doların patronunda. Tahminler korkutuyor herkes kara kara o anı bekliyor Çift Doğal Olarak Güzel Ikizler Doğurdu, Şimdi Nerede Olduklarını Görün 6 siyasi partinin genel başkanları bir arada: Tarihi buluşma sonrası çarpıcı açıklamalar Bu 3 Belirti Sizde Varsa MİDE KANSERİ Olabilirsiniz ! Tedavisi İçin 3 Besin...