Müzisyen adam, sevgilisine evlilik teklifi için hazırladığı sürpriz yüzünden sevgilisinin kendisini aldattığına şahit oldu.

1995 izlenme 11 Nisan 2021
Reklamlar
Videolu haber

Müzisyen adam, sevgilisine evlilik teklifi için hazırladığı sürpriz yüzünden sevgilisinin kendisini aldattığına şahit oldu.
Sevdiğimiz insanla evlenmek ve ömrümüzü onunla geçirmek hepimizin istediği bir şey. Ancak bazen öyle zamanlar oluyor ki tanıdığımızı sandığımız o insan aslında başka biri çıkıyor. İlişkide kişileri en fazla yıpratan ve yıkan ise hiç şüphesiz aldatılmaktır. Hayaller kurduğumuz, birlikte bir ömür geçirmek istediğimiz ya da zaten evlendiğimiz bu insanın yalanları ve aldatmaları gün yüzüne çıkınca yalnızca ona değil, tüm insanlığa karşı olan güvenimiz de sarsılır. Bu durum zamanla bizi olmadığımız bir insana bile dönüştürebilir. Öyle ki bu kötü durumu yaşayan insanların çoğu psikolojik olarak yardım almak zorunda bile kalabiliyor. Bu durumun son örneği geçtiğimiz günlerde yaşandı. Müzisyen bir genç çok sevdiği sevgilisine sürpriz hazırladı.

Olacaklardan habersiz olan genç kadın evindeydi. Müzisyen adam, arkadaşları ile birlikte kız arkadaşının evinin önüne geldi ve hazırlıklarına başladı. Genç adamın planı sevdiği kıza evlenme teklifi etmek ve ömrünün geri kalanını onunla geçirmekti. Ancak gördüğü manzara karşısında yıkıldı. Bu özel anı ölümsüzleştirmek isteyen arkadaşları video çekmeye başladı. Kızın penceresinin önündeki genç adam tam şarkı söyleyip aşkını haykıracakken inanılmaz bir görüntü ile karşılaştı. Kız arkadaşının olduğu odanın perdesi kapalıydı ama içerideki ışıktan dolayı neler olduğu perdeye yansıyordu. Genç kadının başka bir erkekle birlikte olduğu görülünce müzisyen adam yıkıldı. Ne olduğu çok geçmeden anlaşılınca orada bulunanlar şok geçirdi. Dışarıdan gelen sese çıkan kadın, sevgilisini orada görünce ne yapacağını bilemedi. Yıkılan genç adam, bir süre kaldırımda oturdu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanser riskini 5 kat artırıyor; çay içerken dikkat Zerrin Egeliler, 70'li yılların er.tik filmlerinin en ünlü oyuncularından biriydi. işte son hali Listeye bak her renkten her ırktan insan var, kimseyi boş geçmemiş >> Siyaseti sarsan söylenti