Anasayfa
01 Aralık 2020 ( 1255 izlenme )
Reklamlar

SİZDE VİRÜSTEN KORUNMAK İSTERSENİZ BU PARAYI GÖZDEN ÇIKARIN.

SİZDE VİRÜSTEN KORUNMAK İSTERSENİZ BU PARAYI GÖZDEN ÇIKARIN.
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stilist eşi Başak Dizer, Bodrum’daki bir merkezde ‘viral enfeksiyonlardan korunma programı’na katıldı. Koronavirüse karşı direnç sağlayan iki günlük programın fiyatı dikkat çekti.

Ünlü oyuncu ile Başak Dizer, önceki günlerde Bodrum’daki bir detoks merkezine gidip viral enfeksiyonlardan korunma programına katıldı.
Sağlıklı beslenmeden doktor kontrollerine vitamin yüklemelerinden kolon temizliğine kadar birçok yöntemi sunan programın iki günlük ücreti, kişi başı 22 bin TL. Programa katılan Başak Dizer, vegan beslenme yöntemi konusunda da dersler aldı.
Ünlü çift, program kapsamında detoks yapıp bağırsaklarını arındınıyor,bağışıklık güçlendirici vitamin takviyeleri yapılıyor. Programda Biophoton terapisi gibi metodlar da var.
Geçtiğimiz nisan ayında korona testi negatif çıkan, ancak zatürre teşhisi konulan Kıvanç Tatlıtuğ, gördüğü tedavinin ardından Kemerburgaz’daki evinde dinlenmeye çekilmişti.


Başak Dizer Tatlıtuğ, iki uzmanla birlikte Kıvanç Tatlıtuğ’a sebze, kurubaklagil ve beyaz etten oluşan bir liste yaparak eşinin bağışıklık kazanmasını sağlamıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uğur Dündar, oğullarıyla birlikte fotoğrafını sosyal medya hesabından ilk kez yayınladı! BİM NE DEMEK?BİM’İN SAHİBİ BAKIN KİMMİŞ tansiyon sorunu olanları sevindirecek haber tıp fakültesinde ilk kez kadavra başına toplanan öğrenciler, baya bir merak ve ilgiyle kad.vrayı incelemektedirler..