Yok artık bu nasıl bir değişim! >>

Ünlülerin Çocuklukları, Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları, Ünlülerin Çocukluk Halleri, Ünlülerin Küçüklükleri, Ünlülerin Küçüklük Halleri, Küçüklük Fotoğrafları
Özel hayatıyla sürekli gündem olan başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabı üzerinden çocukluk fotoğrafını paylaştı. Tüzünataç'ın paylaşımı beğenileri topladı.

Son zamanlarda meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile yaşadığı aşk ile konuşulan Berrak Tüzünataç, çocukluk senelerine ait fotoğrafını paylaştı.

Oyuncu, paylaşımına "Seni seviyorum bebeğim" notunu düştü. Tüzünataç'a, "Bakışlar hiç değişmemiş", "Çok sevimliymişsiniz" gibi yorumlar geldi.

Berrak Tüzünataç, çocukluk fotoğrafını paylaştı, sosyal medyada binlerce beğeni aldı. Televizyonda gördüğünüz ünlü isimlerin çocukluk hallerini hiç merak ettiniz mi? Bazı ünlüler sosyal medya hesaplarından çocukluk zamanlarına ait fotoğraflarını paylaşıyor ve o görselleriyle binlerce beğeni alabiliyorlar. Üstelik bu isimlerin çocukluğa ait halleri bazen öylesine farklı olabiliyor ki tanımak epey zor bir hal alıyor. Ünlü isimlerin bazıları henüz çocukken star ışığını fazlasıyla üzerinde barındırıp yetenekleriyle geleceğin ünlü isimlerinden biri olacağını belli ederken, bazıları da sessiz sakin çocukluklarını zamanla arkalarında bırakarak oldukça popüler kişiler halini alıyor.

Sosyal medyada Berrak Tüzünataç'ın paylaşımının ardından sosyal medya kullanıcıları diğer ünlü isimlerin de çocukluk fotoğraflarını merak etmeye başladılar. Sadakatsiz'de Derin karakteriyle izleyicilerden tam not alan Melis Sezen'den, O  Ses Türkiye'nin jürisi Hadise'ye kadar birçok ünlü ismin çocuklarını sizler için derledik. Gelin fotoğraflara birlikte bakalım.

devam etmek için görsellere tıkalyın9ız
Reklamlar
21 Nisan 2021
Reklamlar