Anasayfa
16 Haziran 2021 ( 654 izlenme )
Reklamlar

Kim.?

Erdoğan'ın Yanından Ayırmadığı İsim Bakın Kim Çıktı!!


>>>>>


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belçika'nın başkenti Brüksel'de gerçekleştirilen NATO Zirvesi'ne katıldı. Zirve toplantısının yanı sıra ülke liderleri ile de tek tek bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik eden bir kadın vardı.

SuperHaber, Erdoğan'a NATO Zirvesi'nde eşlik eden o kızın Fatima Gülham Abushanab olduğu bilgisine ulaştı. Merve Kavakçı ve Ali Ahmad Abushanab’ın kızı ve Mariam Abushanab'ın kız kardeşi olan Fatima Gülham Abushanab, Cumhurbaşkanlığı'nda uluslararası ilişkiler uzmanı olarak görev yapıyor.

FATİMA GÜLHAM ABUSHANAB KİMDİR?
Fatima Gülham Abushanab, lisans eğitimini Uluslararası İlişkiler alanında George Mason Üniversitesinde tamamladı. Daha sonra Georgetown Üniversitesinde Liberal Studies programında Müslüman-Hristiyan İlişkileri bölümünde yüksek lisans yaptı.

Washington D.C.’de sürdürdüğü eğitimin yanı sıra farklı yerlerde araştırma asistanlığı görevi aldı. Abushanab'ın görev aldığı kuruluşlardan bazıları Becketfund Organization for Religious Liberty, Woodrow Wilson International Center for Scholars ve United States Congress oldu

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu, yoğun bakıma kaldırıldı >>>>>> >>> Kulislerde deprem yaratan iddia. Hangi ittifak yol ayrımına hazırlanıyor Perihan Savaş’tan Flaş Seçilen zarf, yakın gelecekte sizi hangi değişikliklerin beklediğini söyleyebilir >>