Anasayfa
07 Ocak 2022 ( 4802 izlenme )
Reklamlar

EMEKLİYE MÜJDE GELDİ! 2700 TL'ye Çıkartıldı! Detay

Emekli zammından sonra bir m.üj.d.e daha..Emekliye bir m.üj.de daha geldi.. A.z ö.n.ce açıklandı! 2700 tl ye çıkartıldı!Yeni yılda ememklilierin yüzü gülecek.T.a.m 2700 tl ye çıkartıldı..M.üjde a.z ön.ce verildi İ.şt.e yeni gelen açıklamalar… M.üj.d.eli haberden sizde yararlanın.


 
Türk Ekonomi Bankası, emeklilere yönelik yeni kampanyasını açıkladı. Banka, maaşını taşıyan emeklilere 2 bin 750 TL promosyon verecek.Türk Ekonomi Bankası (TEB), emekli maaşını TEB’e taşıyan müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyası başlattı. Emekli maaşını 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt eden ve taahhüt süresi boyunca en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterileri, 2 bin 750 TL’ye varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabilecek.GETİRİLEN HER EMEKLİ İÇİN 250 TL ÖDÜLAyrıca TEB’e davet ettikleri ve maaşını TEB’e taşıyan her bir emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2 bin 500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor.MOBİLDEN YAPILAN PARA TRANSFERİ ÜCRETSİZEmekli müşterileri için özel müşteri hizmet hattı bulunan TEB, emeklilerin bu hattan ve Bireysel İnternet Şube ile CEPTETEB Mobil uygulamadan yapacakları EFT/FAST ve havale işlemlerinden ücret almıyor. TEB şubelerinde öncelikli hizmet, kredi kartı ücret muafiyeti, emekli maaş müşterilerine özel avantajlı oranlarla ihtiyaç kredisi, günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine yüksek faiz ve ATM’lerden yüksek çekim limiti, TEB’in emeklilere özel paketinde yer alan diğer hizmetleri arasında yer alıyor.Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler şubeyi ziyaret etmelerine gerek kalmadan mobil ya da internet şubeden başvurularını yapabiliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adam Her Gece Köpeğinin Uyurken Onu İzlediğini Fark Etti, Sonrasında İçler Açısı Gerçeği Öğrendi. Türkiye'nin en zeki illeri belli oldu! İşte IQ ortalaması en yüksek iller Petek Dinçöz'ün Oğlu Büyüdü Boş Yere Antibiyotik Kullanımına Son. Bu Meyveyi Tüketin