Home
11 Ocak 2022 ( 678 izlenme )
Reklamlar

Hükümet ailelere doğalgaz desteği veriyor! İşte Başvuru Şartları!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, doğalgaz desteği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Yanık açıklamalarında doğalgaz desteği için başvuruların şubat ayının ikinci yarısında alınacağını, ödemelerin ise mart ayının ilk yarısında yapılabileceğini ifade etti.

BAŞVURULAR NE ZAMAN ALINACAK?
Doğalgaz desteği hakkında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’tan önemli bir açıklama yapıldı. Bakan Yanık açıklamalarında bu destek için başvuruların Şubat ayının ikinci yarısında alınacağı ifade etti. Ayrıca Bakan Yanık bu destek ödemelerinin en erken Mart ayının ilk yarısında yapılabileceğini bildirdi.
Geçtiğimiz günlerde Sarıkamış Harekatı’nın 107. yılı dolayısıyla Kars’ın Sarıkamış ilçesinde yapılan anma töreninde konuşan Bakan Yanık beklenen destekler hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

BAKAN YANIK’IN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Bakan Derya Yanık açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Programımız hemen hemen şekillendi. Üzerinde çalışmamız gerekiyor. İnşallah mart ayı gibi vatandaşlarımıza ödemeleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Isınma yardımı yaptığımız bir grup var.
Her yerde kömür kullanımı olmayabiliyor. Hem çevre temizliği açısından hem de vatandaşlara katkısı açısından doğalgaz desteğinde çalışıyoruz inşallah. .

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çok umutlandım ben! ANNESİNİN MEZARINA KAMERA KOYDU VE.. GÖRDÜKLERİ KARŞISINDA DİLİ TUTULDU! Son anket her şeyi ortaya çıkardı! Saray'ın erken seçime direnmesinin nedeni belli oldu Taşındığı evde gizli geçit bulan adam geçit içinden çıkanları görünce şok odu! Eski Sovyet siperi...