O kadın bu kadın mıymış ya! >>

Gönül Dağı dizisinin Gülsüm Öğretmeni meğer karşımıza o dizide de çıkmış,

Sıcak hikayesi ve yetenekli oyuncu kadrosu ile her cumartesi günü evlere konuk olan TRT yapımı dizi Gönül Dağı’nın Gülsüm Öğretmeni daha önce herkesin bildiği bir dizide oynamış.
TRT’nin sevilen dizilerinden birisi olan Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterinin annesini canlandıran Gülsüm Öğretmen bakım kim çıktı! Daha önce senelerce ekranlarda oynayan başarılı oyuncunun o dizide de oynadığını öğrenince çok şaşıracaksınız. 

Ulviye Karaca çok bilinen dizilerde rol aldı
Ekranların en sevilen dizilerinden birisi olan Gönül Dağı içinde barındırdığı güçlü oyuncu kadrosuyla her cumartesi en çok izlenen dizilerden birisi oluyor. Sıcak bir hikaye barındıran dizinin başrollerini Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Hazal Çağlar ve Nazlı Pınar Kaya gibi isimler dolduruyor. Genç ve yetenekli isimlerin bir arada olduğu dizideki Gülsüm Öğretmen karakterini canlandıran o ismi eminiz ki daha önce duydunuz. Dizide Delik’in annesini canlandıran Gülsüm Öğretmeni canlandıran kişi Ulviye Karaca. İşte Ulviye Karaca’nın daha önce de oynadığı diziler!

Reklamlar